«Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні»

Область

Цифрова безпека дитини

Область

Зелена кімната: правосуддя, дружнє до дітей

Область

,

Проєкт передбачає організацію «Зеленої кімнати» у м. Мелітополь Запорізької області та м. Авдіївка Донецької області – системи заходів для забезпечення законності, гуманності та ефективності кожного рішення щодо неповнолітньої дитини, яка потрапила у конфлікт із законом чи перебуває у контакті із законом.

«Пілотування інструментів оцінки ризиків та потреб та індивідуального планування у роботі із засудженими неповнолітніми на базі виховних колоній та сектору для відбування покарання неповнолітніх жіночої статі при ДУ «Мелітопольська установа виконання покарань (№ 144)»

Область

Одним із завдань пілотування є відпрацювання алгоритму передачі органом пробації до виховної колонії інформації про результати оцінки вчинення повторного кримінального правопорушення особами у віці 14-18 років, підготовленої в межах досудової пробації для врахування її результатів працівниками соціально-психологічної служби виховної колонії.

Курси з розвитку соціальних та життєвих навичок для ув’язнених

Область

Програма відновлення неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення в Запорізькій області

Область

Профілактика ВІЛ, тестування та лікування молоді і жінок у конфлікті з законом в Україні

Область

, , , ,

Мета проєкту — зменшення рівня поширення ВІЛ серед ув’язнених (молоді й жінок) та покращення доступу до тестування на ВІЛ і лікування для осіб, які перебувають у конфлікті з законом.

Завдання проекту:

  • комплексна соціальна підтримка, профілактика та тестування на ВІЛ ув’язнених, умовно засуджених та звільнених, жінок та молоді, а також тих, хто знаходиться в групі ризику;
  • зменшення кількості випадків, пов’язаних з ризиком інфікування ВІЛ, та попередження рецидивів у виховних колоніях;
  • навчання і підвищення спроможності для надавачів послуг щодо профілактики і тестування на ВІЛ, а також зниження ризиків рецидиву.