Угода про партнерство з Координаційним центром з надання правової допомоги

Область

Угода про парнерство має на меті захист прав та інтересів дітей, впровадження інноваційних форм превентивної роботи з дітьми, які перебувають у конфлікті та контакті з законом, надання правової допомоги дітям, які потребують поліцейського піклування та які опинились у складних життєвих обставинах.

Реалізація Меморандуму з громадською організацією «Здорове дитинство без меж»

Область

Меморандум з громадською організацією спрямований на захист прав та інтересів дітей, профілактика правопорушень у дитячому середовищі, протидія насильству стосовно дітей, булінгу, інших форм жорстокого поводження з дітьми.

Реалізація Меморандуму про співпрацю Національної поліції України та Фізкультурно-спортивним товариством «Динамо» у сфері організації та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів для дітей, які опинились у конфлікті із законом, дітей внутрішньо переміщених осіб та дітей уразливих категорій (дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-переселенців та дітей, батьки яких є учасниками АТО, ООС або згинули під час їх проведення) до занять у спортивних секціях та забезпечення їх змістовного дозвілля.

Область

Меморандум про співпрацю спрямований на створення безпечного середовища та зниження рівня дитячої злочинності, залучення дітей, які перебувають на обліку в поліції, до здорового способу життя, удосконалення партнерства та комунікації з громадою в питаннях організації превентивних заходів для дітей.

Реалізація Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та Приватним акціонерним товариством «Київстар»

Область

Реалізація Меморандуму про співпрацю спрямована на обмін інформацією між Національною поліцією України та ПрАТ «Київстар» шляхом створення системи через термінове інформування громадськості надсиланням коротких текстових SMS-повідомлень про розшук безвісти зниклих дітей.

Реалізація Меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки впровадження ініціативи із співробітництва у галузі захисту прав дітей, укладеного між Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України, Представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Agriteam Canada Consulting Ltd за фінансової підтримки міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади

Область

Реалізація Меморандуму про взаєморозуміння спрямована на консолідацію зусиль щодо проведення реформ у галузу захисту прав дітей та створенні відповідних механізмів для впровадження реформ щодо удосконалення діяльності підрозділів ювенальної превенції Національної поліції в областях та м. Києві відповідно до вимог міжнародного права у сфері ювенальної юстиції.

«Вивчай англійську мову – відкривай нові можливості для себе»

Область

Проєкт спрямований на забезпечення рівного доступу кожного підлітка у конфлікті із законом до вивчення англійської мови за інтерактивною програмою на базі секторів ювенальної пробації, що сприятиме зниженню рівня вчинення ними повторних кримінальних правопорушень та розширить можливості для досягнення особистого успіху.

Навчально-тематичний план підвищення кваліфікації і спеціалізації поліцейських у сфері безпеки та захисту прав дітей, який імплементовано у навчальну програму зі службової підготовки поліцейських

Область

Попередження насильства у закладах освіти. Методичний посібник для педагогічних працівників

Область

Корекційно-розвиткова програма формування стійкості до стресу у дітей дошкільного віку та школярів «Безпечний простір»

Проблематика

Область

Метою програми є підвищення стійкості до переживання наслідків стресу дітей дошкільного, молодшого шкільного віку та підлітків після психотравматичних подій.

Підлітки уразливих категорій: типологія і особливості виховання в умовах закладів загальної середньої освіти

Область

Метою програми є розвиток освітньої практики, що вимагає критичного переосмислення її основ та кардинального оновлення змісту, методичного й технологічного забезпечення виховної діяльності закладів загальної середньої освіти.