Меморандум про взаємодію Національної поліції України та Федерації футболу України щодо реалізації соціального проекту «Відкриті уроки футболу» у 2017—2020 роках

Тип практики

Область

Меморандум спрямований на реалізацію проекту «Відкриті уроки футболу» за принципом «спорт для всіх» з метою впровадження цінностей здорового способу життя дітей та молоді, профілактики і подолання дитячої злочинності. Проект дозволяє підвищити рівень фізичної підготовки дітей як альтернативу правопорушенням та негативним явищам серед дітей.

Вивчай англійську мову — відкривай нові можливості для себе

Тип практики

Область

Проект спрямований на забезпечення рівного доступу кожного підлітка у конфлікті з законом до вивчення англійської мови за інтерактивною програмою на базі центрів ювенальної пробації, що сприятиме профілактиці вчинення ними повторного правопорушення та розширить можливості для досягнення особистого успіху.

Багатосторонній Меморандум про взаєморозуміння щодо підтримки впровадження ініціативи із співробітництва у галузі захисту прав дітей

Тип практики

Область

Мета проекту — консолідація зусиль, спрямованих на проведення реформ у галузу захисту прав дітей та творенні відповідних механізмів для впровадження реформ.

Основні заходи:

  • навчання новопризначених поліцейських, підвищення кваліфікації працівників підрозділів ювенальної превенції;
  • впровадження кращих міжнародних методик роботи з дітьми, які перебувають у конфлікті із законом;
  • налагодження взаємодії з громадянським суспільством в питаннях захисту прав дітей та організації профілактичної роботи з ними.

Меморандум про співпрацю у сфері організації та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів для дітей

Тип практики

Область

Проект спрямовано на дітей, які опинились у конфлікті з законом, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і дітей, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах.

Мета проекту — консолідація зусиль Національної поліції України та Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України щодо залучення дітей до фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів, забезпечення їх змістовним дозвіллям як альтернативи правопорушенням і негативних явищам: уживанню алкогольних напоїв, наркотичних засобів, психотропних речовин, тютюнопалінню.

Розбудова миру. Профілактика і вирішення конфлікту з використанням медіації: соціально-педагогічний аспект

Тип практики

Область

Програма розроблена для педагогічних та соціальних працівників, слухачів курсів інститутів післядипломної педагогічної освіти, студентів вищих навчальних закладів педагогічного та соціального профілю, фахівців громадських організацій, широкого кола громадськості.

Мета і завдання програми:

  • профілактика росту насильства та конфліктів у суспільстві та шкільному середовищі в умовах анексії частини території України та збройного конфлікту на Сході України;
  • теоретична, практична інформації та методичні поради з профілактики та вирішення конфліктів мирним шляхом і запровадження медіації та відновних практик у навчальному закладі.

«Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику». Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини

Тип практики

Область

Стратегічна мета проекту — сприяти ефективному захисту прав та основоположних свобод дітей і молоді, наданню ефективної допомоги дітям та молоді в Україні, які є у групі ризику (неповнолітні та молоді користувачі наркотиків 14—25 років, в тому числі засуджені, які знаходяться у виправних
колоніях для неповнолітніх, неповнолітні правопорушники, які засуджені умовно).

Проект створено за підтримки Міжнародного благодійного фонду «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна) у співпраці з Міжнародною школою прав людини і громадських дій, Освітнім домом прав людини в Чернігові та ГО «МАРТ».

Попередження ґендерно-обумовленого насильства, торгівлі людьми та порушення прав дітей

Тип практики

Область

Проект спрямований на впровадження ґендерної рівності для забезпечення сприяння вдосконаленню системи надання допомоги для постраждалих від домашнього насильства та ґендерного насильства, торгівлі людьми та порушень прав дітей.

Протидія торгівлі людьми в Україні: Національна тренерська мережа та Національна «гаряча лінія»

Тип практики

Область

Підвищення правоосвіти серед підлітків шляхом проведення майстер-класів «Ти і поліція» для підлітків

Тип практики

Проблематика

Область

Мета проекту — підвищити здатність підлітків захищати свої права в разі їхнього порушення працівниками поліції.

У межах проекту було проведено більше 50 майстер-класів «Ти і поліція» для підлітків з використанням візуальних матеріалів, розроблених Асоціацією УМДПЛ.

Підвищення рівня правоосвіти та здатності захищати власні права під час спілкування з поліцією

Тип практики

Проблематика

Область

Мета проекту — підвищити рівень правової освіти молоді та дітей: надати їм спеціальні знання щодо того, як взаємодіяти з поліцією, як поводитись під час затримання, вміти захищати себе та свої права правовим шляхом та мінімізувати можливі наслідки від порушень прав людини з боку правоохоронців.

Проект реалізовується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.